Szanowni Państwo! W związku z panującą sytuacją stanu epidemii informujemy, że wszystkie zamówienia wysyłkowe realizujemy bez zakłóceń. Życzymy dużo odporności i wytrwałości :)    

O nas

Glamour24

Glamour butik powstał zmyślą o Państwa potrzebach skierowanych na wysoką jakość produktu w przystępnej cenie. Naszą filozofią jest poszukiwanie Nowych Trendów ze światowych salonów mody i dostarczanie ich naszym klientom. To dlatego w naszym sklepie Glamour możecie Państwo znaleźć wyjątkowe kreacje, buty oraz galanterię, której nie można znależć w żadnym innym sklepie. Nasze propozycje zawsze posiadają niepowtarzalny charakter i styl, zachowując przy tym przystępną cenę. To co Nas wyróznia to uczciwość, lojalność i profesjonalizm.

Glamour butik ugruntował swoją pozycję w 2006r. wprowadzając na polski rynek kolekcje z Włoch, Francji, Anglii oraz Hiszpanii. Niepowtarzalny charakter kolekcji sprawił, że w krótkim czasie rosło zapotrzebowanie na sprzedaż naszych produktów w całej Polsce. Z tąd też powstała myśl o stworzeniu sklepu internetowego aby Nasi klienci mogli być w ciągłym kontakcie znami, gdziekolwiek są w Polsce czy też po za granicą.

Glamour butik to zespół młodych i bardzo dynamicznych osób, którzy niemal 24 godziny na dobę starają się dostarczyć Państwu niepowtarzalny "prezent" w formie zakupów w Naszym sklepie. A tym samym sprawić Państwu przyjemność z posiadania wyjątkowej rzeczy, którą nie pochwali się nikt inny. Ponadto za priorytet przyjęliśmy 100% zadowolenie Klientów z zakupów w naszym sklepie, dlatego też główny nacisk przyjeliśmy na opisy i zdjęcia oferowanych produktów, wizerunek i szatę graficzną sklepu a przede wszystkim na Obsługę Klienta, sprawnie przeprowadzane reklamacje i wymiany. Dowodem na to jest ciągle rosnąca liczba klientów.

Bawimy się modą, kochamy modę i to jest miłość odwzajemniona, wystarczy raz zajrzeć do nas a nigdy nie przejdziesz koło nas obojętnie. Specjalnie dla Was odwiedzamy i obserwujemy Światowe Targi i i Wybiegi aby na bieżąco oferować Państwu niezwykłe kreacje, buty i dodatki.

Nasz zespół

Jeśli Masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości prosimy o kontakt:

+48 728 802 990 Marcin

+48 694 846210 Katarzyna