Producenci

Promocje

Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: ARAMIS

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1966, a najmłodsza z 2013. Aramis perfumy powstały przy współpracy z twórcami Bernard Chant, Ilias Ermenidis, Claude Delville, Raymond Matts, Edouard Flechier, Yves Tanguy i Jean-Claude Delville.

Firma rozpoczęła w 1946 roku, kiedy Józef i jego żona Lauder Estee Lauder (Josephine Esther Mentzer) rozpoczęła produkcję kosmetyków w Nowym Jorku . Najpierw przeprowadzono tylko cztery produkty: Super-Rich Krem wielofunkcyjna, Creme Pack Cleansing Oil i skórę balsam. Dwa lata później założyli swoje pierwsze konto z towarowym Saks Fifth Avenue w Nowym Jorku.

Przez następne piętnaście lat, rozszerzył zakres i nadal sprzedawać swoje produkty w Stanach Zjednoczonych. W 1960 roku firma rozpoczęła swoje pierwsze konto w międzynarodowej londyńskiego domu towarowego Harrods . W następnym roku otworzyła biuro w Hongkongu .

W 1964 r., zaczęli Aramis Inc Stworzone przez arame Yeranyan, z zapachem nazwany Yeremes - miasto w Armenii . To wytwarza produkty pielęgnacyjne i zapachy dla mężczyzn. W roku 1967, Estee Lauder sama została nazwana jedną z dziesięciu Wybitne Kobiety Biznesu w Stanach Zjednoczonych przez redaktorów biznesowych i finansowych [ potrzebne źródło ]. Następnie przez Ducha Achievement Award z Albert Einstein College of Medicine na Uniwersytecie Yeshiva w 1968 roku. W tym roku firma rozszerzyła ponownie, otwierając Clinique Laboratories, Inc Clinique był pierwszym dermatolog kieruje (dr Norman Orentreich ), testowany alergia, zapachowych kosmetyczna marka stworzona przez Estée Lauder.

Marka Clinique Estee Lauder jako pierwsza firma kosmetyczna kobiet wprowadzić drugą linię dla mężczyzn, podczas gdy w 1976 roku zaczął się oddzielną linię o nazwie "Skin Supplies For Men", który nadal jest sprzedawane w kasach Clinique na całym świecie. W 1981 roku, produkty firmy stały się dostępne w Związku Radzieckim .

W lutym 2004 r., zorientowane na nastolatków Jane działalności firmy został sprzedany, w kwietniu 2006 r., profesjonalnej jakości Stila marka, która Estee Lauder zakupiony w 1999 roku, został sprzedany.

Firma miała czasami ikony spokesmodels, czasami określane po prostu jako "twarze". Wcześniejsze 'twarze' dla Estée Lauder m.in. Karen Graham , Bruce Boxleitner , Shaun Casey , Willow Bay , Paulina Porizkovą , Elizabeth Hurley , Carolyn Murphy , Anja Rubik i aktorka Gwyneth Paltrow . Począwszy od roku 2008 Głównym spokesmodel Estée Lauder jest supermodelka Hilary Rhoda . W roku 2010, firma dodał jeszcze trzy twarze z dyżurów, chiński modelu Liu Wen , model Joan Smalls Puerto Rico i francuskiego modelu Constance Jablonski . Ich pierwsze kampanie wyjdzie czerwca 2010 roku i będą kręcone przez Craig McDean . [4]

Od 2010 , Estee Lauder sprzedał swoje produkty w sklepach na całym świecie i posiada sieć sklepów detalicznych wolnostojące. W dniu 1 lipca 2010 roku, Spółka nabyła Smashbox Beauty Cosmetics, Inc, marka stworzona w Smashbox Studios w Culver City w Kalifornii przez braci Dean i Davis Factor (jak w Max ). [5]

W dniu 28 października 2011 r., Aramis i zapachy projektantów, podział Estee Lauder Companies Inc, i Tory Burch LLC ogłosiła podpisanie umowy wieloletniej na wyłącznej licencji na całym świecie działalności zapachowy Tory Burch. Partnerstwo to oznacza pierwszy krok w Tory Burch w przemyśle kosmetycznym. Oczekuje się, że pierwsze produkty zapachowe Tory Burch zostać wprowadzony w 2013 roku.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji